Lustra na wymiar

Główną zaletą Glass System centrum obróbki szklarskiej w Zamościu jest jej wkład w pracę nad każdym produktem. Każde szkło jest produkowane starannie, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Rzetelna praca kadry sprawia, że lustro będzie świetnie się prezentować w każdym pokoju. Do łazienki można wybrać tradycyjne lustro, ale też takie, które będzie głównie pełnić funkcję dekoracyjną, np. grafitowe, złote, srebrne oraz antyczne. Lekko zabarwione szkło nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Jeśli szukamy wyposażenia do łazienki, najlepiej sprawdzi się zwierciadło AGC, czyli to najbardziej popularne odporne na wilgoć i warunki łazienkowe. Wykonane przez Glass System Zamość będzie ono odporne na zarysowania i gotowe służyć właścicielom przez lata. Lustro na wymiar wykonane centrum obróbki szklarskiej w Zamościu. Lustro weneckie odbije światło i będzie świetnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie gdzie nie chcemy być widoczni.

W ofercie również:

szkło zamość szklo glass zam szklo cenrumszkla zamość centrum szkla

Szkło zamość szklo glass zam centrumszkła centrumszkla grafika na szkle lustra balustrady szyby szklarz zamosc zam szklo Glass-Zam – wszystko ze szkła – szklarz Zamość – lustra, szkło do kuchni, lacobel, szkło ozdobne, szkło w łazience, szkło meblowe, okna … 

Szkło laminowane ozdobne to najnowsze rozwiązanie na zabezpieczenie przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi. Dzięki gładkiej i błyszczącej powierzchni
Grafika na szkle zdobywa coraz większą popularność nie tylko jako element dekoracyjnyale i funkcjonalny. Różnorodność zastosowań otwiera nowe możliwości w aranżacji wnętrz. Grafika jest nadrukowana na szkło w technologii UV co zwiększa jej przyczepność,trwałość ,odporność na temperaturę ,chemię, promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne.
Zapraszamy do obejrzenia naszych przykładowych realizacji:
Witamy na stronie Centrum Szkła Zamość!
Dążąc do zaspokojenia potrzeb Klientów szukamy innowacyjnych rozwiązań, niestandardowych, nietypowych, niepowtarzalnych projektów ze szkła. Realizując projekty własne lub powierzone starannie analizujemy każdy szczegół pod kątem funkcjonalności, estetyki i bezpieczeństwa, uwzględniając jednocześnie Państwa życzenia i sugestie.
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykonania realizacji ze szkła płaskiego jak i hartowanego.
 • Lustra na wymiar
  Zabudowy i ściany szklane
  drzwi szklane
  drzwi szklane przesuwne
  prysznice kabiny szklane
  balustrady i zadaszenia szklane
  panele kuchenne z grafiką i szkło lakierowane
  lustra i dodatki szklane
Każdą realizację poprzedzamy dokładnym pomiarem miejsca montażu .Tworzymy indywidualne projekty konstrukcji i zabudów szklanych dla najbardziej wymagających klientów.